Kursy dla dzieci

Zapraszamy dzieci już od 3-go roku życia na zajęcia językowe prowadzone przez uśmiechniętych, kreatywnych i doświadczonych lektorów. Nauka z nami to fajna zabawa, dużo śpiewamy, rysujemy, ruszamy się, wygłupiamy, rozrabiamy ;-), poznajemy język każdym zmysłem. Nauka jest bezstresowa, choć bardzo dobrze zorganizowana, a efekty fantastyczne.

Długość lekcji dopasowana jest do wieku dzieci. Naturalny czas koncentracji u maluchów w wieku 3-5 lat to 30 minut, u dzieci starszych 40-45 minut. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Dziecięca ciekawość świata

Na naszych zajęciach językowych pobudzamy naturalną ciekawość najmłodszych, rozwijamy ich sprawności językowe zachęcając do odkrywania znaczeń słów, odgrywania ról, wizualizowania poznanych słów i zwrotów…

Dziecięca twórczość

Dzieci uwielbiają tworzyć… rysować, budować, wyklejać… wykorzystujemy ich naturalną kreatywność będącą jednym ze sposobów na nabywanie nowych umiejętności.

Dziecięcy rozwój

„Błędy się nie liczą – liczy się to, czego dzieci nauczą się podczas prób”.
W początkowym etapie poznawania języka nie ma znaczenia, że nie za każdym razem wszystko jest gramatycznie w porządku. To wszystko się unormuje. Najważniejsze, żeby dziecko zrozumiało, że może pytać i mówić do woli, że to bardzo przydatne narzędzie poznawania świata i komunikacji z innymi ludźmi.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY!